24 czerwca naszą bibliotekę odwiedziły "Biedroneczki" z Przedszkola Samorządowego w Szczebrzeszynie.
Nasi goście zapoznali się z pracą bibliotekarza, jak należy zachowywać się w bibliotece oraz jak ważne jest czytanie i szanowanie książek.
W Bibliotece Plenerowej wysłuchały przygód Adasia i Zuzi opisanej w książce Ahoj, przygodo! Dzieci bezbłędnie odpowiadały na pytania, a podczas warsztatów "wykleiły" wspaniałych piratów i pirackie syrenki.
Na koniec na naszych gości czekała niespodzianka... mapa, która doprowadziła ich do słodkiego skarbu.
Nie zabrakło również pirackich balonowych szabel:)
Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy do naszej biblioteki !




























