Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: Domyślna czcionka A Większa czcionka A+ Największa czcionka A++ | Zmień kontrast |
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Szczebrzeszynie

Ahoj, przygodo!

Utworzono dnia 25.06.2026

 

 

24 czerwca naszą bibliotekę odwiedziły "Biedroneczki" z Przedszkola Samorządowego w Szczebrzeszynie.

Nasi goście zapoznali się z pracą bibliotekarza, jak należy zachowywać się w bibliotece oraz jak ważne jest czytanie i szanowanie książek.

W Bibliotece Plenerowej wysłuchały przygód Adasia i Zuzi opisanej w książce Ahoj, przygodo! Dzieci bezbłędnie odpowiadały na pytania, a podczas warsztatów "wykleiły" wspaniałych piratów i pirackie syrenki.

Na koniec na naszych gości czekała niespodzianka... mapa, która doprowadziła ich do słodkiego skarbu. 

Nie zabrakło również pirackich balonowych szabel:)

Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy do naszej biblioteki !

 

 

 

Fotorelacja- pirackie spotkanie

Utworzono dnia 25.06.2026, 11:33

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Godziny otwarcia

MGBP Szczebrzeszyn

Poniedziałek 9.00 - 17.00
Wtorek 8.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek 9.00 - 17.00
Piątek 9.00 - 17.00
Sobota 9.00 - 14.00

 

Filia Kawęczyn

Poniedziałek 13.00 - 17.00
Czwartek 13.00 - 17.00​

NOWOŚCI

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 158

W poprzednim tygodniu: 178

W tym miesiącu: 1065

W poprzednim miesiącu: 1153

Wszystkich: 49094